2. Aktualności

przez | 5 maja 2016

EFSI_Samorzad_kolor

Szanowni Państwo poniżej zamieszczamy harmonogramy zajęć z języka niemieckiego dla grupy 6 w ramach projektu „Wysokie kwalifikacje Wielkopolan”. Informujemy, że rekrutacja z języka niemieckiego została już zakończona.

harmonogram-j_-niemiecki-grupa-6

Szanowni Państwo poniżej zamieszczamy harmonogramy zajęć z języka angielskiego dla grupy 4 oraz grupy 5 realizowanych w ramach projektu „Wysokie kwalifikacje Wielkopolan”.

harmonogram j. angielski grupa 4, 5

Szanowni Państwo informujemy, że rekrutacja na szkolenia z języka angielskiego została zakończona.  W najbliższym terminie opublikujemy harmonogramy zajęć dla  dwóch  grup szkoleniowych. Są jeszcze wolne miejsca z języka niemieckiego. Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w Projekcie serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Szanowni Państwo serdecznie zapraszamy do udziału w Projekcie „Wysokie kwalifikacje Wielkopolan” dzięki któremu zdobędą Państwo dodatkowe kwalifikacje niezbędne w przyszłej pracy! Dokumenty rekrutacyjne oraz Regulamin Projektu dostępne są na stronie internetowej w zakładce Dokumenty rekrutacyjne. Przypominamy, że liczba miejsc jest ograniczona!

 

Szanowni Państwo poniżej zamieszczamy harmonogram zajęć z języka niemieckiego (poziom A1+A2) dla grupy 3 realizowanych w ramach projektu „Wysokie kwalifikacje Wielkopolan”:

Harmonogram szkolenia gr 3

Szanowni Państwo poniżej zamieszczamy harmonogramy zajęć komputerowych (szkolenia w obszarze umiejętności TIK) dla trzech grup szkoleniowych realizowanych w ramach projektu „Wysokie kwalifikacje Wielkopolan”:

harmonogram. Szkolenia komputerowe

REKRUTACJA TRWA!!! Serdecznie zachęcamy do składania dokumentów rekrutacyjnych do projektu w ramach którego mają Państwo szansę podnieść własne kompetencje językowe oraz komputerowe. Przypominamy, że liczba miejsc jest ograniczona.

Szanowni Państwo poniżej zamieszczamy harmonogramy zajęć z języka angielskiego (poziom A1+A2) dla grupy 1 oraz grupy 2 realizowanych w ramach projektu „Wysokie kwalifikacje Wielkopolan”:

harmonogram realizacji zajęć gr 1, 2 Konin

Szanowni Uczestnicy projektu „Wysokie kwalifikacje Wielkopolan” informujemy, że najbliższe szkolenia z języka angielskiego planowane są w Koninie. W najbliższych dniach opublikujemy harmonogram szkoleń dla dwóch grup szkoleniowych. Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w Projekcie serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 

Szanowni Państwo informujemy, że rekrutacja do projektu trwa!!! Osoby zainteresowane podniesieniem kompetencji językowych oraz komputerowych serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie. Dokumenty rekrutacyjne oraz Regulamin Projektu dostępne są na stronie internetowej w zakładce Dokumenty rekrutacyjne. Zachęcamy również do kontaktu z naszą kadrą projektu, która chętnie udzieli informacji na temat zasad uczestnictwa w Projekcie.

 

KONTAKT:
Biuro Projektu „Wysokie kwalifikacje Wielkopolan”, ul. Żwirki i Wigury 7, 62-200 Gniezno
Tel.: 517 538 055
wysokiekwalifikacje@vision-consulting.pl

plakat_promo