AKTUALNOŚCI

przez | 22 lutego 2017

3.11.2017

Szanowni Państwo,

Ostatnia osoba rozpoczęła staż zawodowy, a więc wszystkim Uczestnikom życzymy powodzenia w pracy!!!

Pozdrawiamy

Zespół Projektu

20.10.2017

Szanowni Państwo,

Już prawie wszyscy Uczestnicy są na stażach zawodowych – ostatnie osoby powinny zacząć staż do końca miesiąca.

Wyrażamy nadzieję, że jesteście Państwo zadowoleni z miejsc pracy.

Życzymy powodzenia!

Zespół Projektu

12.09.2017

Szanowni Państwo,

Grupy numer 1,2,3 i 5 zakończyły już szkolenia zawodowe dotyczące pracy biurowej z telemarketingiem. Grupa 4 kończy szkolenie z florystyki na dniach. A już niedługo pierwsze osoby pojawią się na stażach zawodowych – życzymy im powodzenia w pracy.

Pozdrawiamy

Zespół Projektu

04.08.2017

Szanowni Państwo,

Informujemy, że wykonawca do przeprowadzenia szkoleń zawodowych został wyłoniony. Już niedługo ruszamy ze szkoleniami!

Pozdrawiamy

Zespół Projektu

03.07.2017

Szanowni Państwo,

Zgodnie ze stanowiskiem Instytucji Pośredniczącej, wyrażonej w piśmie z dnia 23 marca 2017 roku, umieszczamy zaktualizowany Regulamin

Wprowadzone zmiany dotyczą Regulaminu zwrotu kosztów dojazdu:

  • 2 pkt. 4: Podstawą do wypłaty zwrotu kosztów dojazdu na zajęcia: Identyfikacja indywidualnych potrzeb oraz potencjału uczestnika, Trening kompetencji i umiejętności społecznych, Szkolenia zawodowe z certyfikacją VCC, Pośrednictwo pracy, będą wyłącznie bilety jednorazowe z jednego dnia w obie strony przejazdu, na każde z wymienionych zajęć, załączone do „Wniosku o zwrot kosztów dojazdu”.

02.06.2017

Uprzejmie informujemy, że rekrutacja do projektu „Aktywni zawodowo – aktywni życiowo” została zakończona.

Pozdrawiamy

Zespół Projektu

08.05.2017

Długi weekend majowy za nami, a rekrutacja w projekcie „Aktywni zawodowo – aktywni życiowo” nadal trwa! Zachęcamy do wypełnienia dokumentów zgłoszeniowych, które dostępne są w zakładce „dokumenty rekrutacyjne”. W ramach projektu czekają na Państwa spotkania indywidualne z doradcą zawodowym, zajęcia grupowe z treningu kompetencji i umiejętności społecznych, szkolenia zawodowe, oraz stypendia stażowe płatne w kwocie 1850 zł za każdy odbyty miesiąc stażu!

Zapraszamy!

04.04.2017

Szanowni Państwo,

Informujemy, że termin rekrutacji został przedłużony o jeden miesiąc. Dokumenty aplikacyjne można nadsyłać do końca kwietnia! Zapraszamy do udziału w projekcie!

Pozdrawiamy

Zespół Projektu

02.03.2017

Uprzejmie informujemy, że od 1.03.2017r. Biuro Projektu „Aktywni zawodowo – aktywni życiowo” znajduje się w Nowym Targu przy ulicy Sokoła 15.

28.02.2017

Drugi miesiąc rekrutacji za Nami!

Przypominamy, że rekrutacja trwa do końca marca, więc gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w Projekcie i wypełnienia dokumentów rekrutacyjnych.

Zespół Projektu