Aktualności

przez | 3 września 2018

18.04.2019

By Wielkanoc w tym właśnie roku,
nadeszła z dużym sukcesem u Twego boku,
aby życie układało Wam się zdrowo,
zarówno prywatnie jak i zawodowo.
Jak najwięcej chwil radosnych,
i przepięknej wiosny!
Życzy Zespół Projektu

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania wesołych świąt wielkanocnych

10.04.2019

Szanowni Państwo,

Przypominamy o uzupełnianiu na bieżąco dzienników stażowych i wysłaniu i ich terminowo razem z listami obecności do 5 dnia po zakończonym miesiącu.

 

20.03.2019

Szanowni Państwo,

Przypominamy o uzupełnianiu na bieżąco dzienników stażowych i wysłaniu i ich terminowo razem z listami obecności.

 

04.03.2019

Szanowni Państwo,

Przypominamy, że listy obecności ze staży należy wysyłać do 5 dnia po zakończonym miesiącu.

 

28.02.2019

Szanowni Państwo,

poniżej zamieszczamy harmonogram staży.

Imię i Nazwisko Uczestnika Godziny odbywania stażu Okres odbywania stażu zawodowego Miejsce odbywania stażu zawodowego
UP1 8:00-16:00 05.02.2019 04.05.2019 obszar województwa mazowieckiego
UP2 8:00-16:00 05.02.2019 04.05.2019 obszar województwa mazowieckiego
UP3 8:00-16:00 05.02.2019 04.05.2019 obszar województwa mazowieckiego
UP4 8:00-16:00 05.02.2019 04.05.2019 obszar województwa mazowieckiego
UP5 pn, wt, czw 10-18.15 śr, pt 9-18.15 01.03.2019 31.05.2019 ul. 11 Listopada 4/2 Mińsk Mazowiecki
UP6 9.00-21.00

2 zmiany

01.03.2019 31.05.2019 ul. Wojskowa 3, 1/s.01,  08-110 Siedlce
UP7 9:00-17:00 01.03.2019 31.05.2019 ul Unitów Podlaskich 7, 08-110 Siedlce
UP8 09:00-18:00 01.03.2019 31.05.2019 ul. Floriańska 21a  08-110 Siedlce
UP9 9:00-17:00 01.03.2019 31.05.2019 Plac Tysiąclecia 8, 08-110 Siedlce
UP10 8:00-16:00 01.03.2019 31.05.2019 ul 3 Maja 28/320, 08-110 Siedlce
UP11 10:00-18:00 01.03.2019 31.05.2019 ul. Piłsudskiego 34/1, 08-110 Siedlce
UP12 8:00-16:00 01.03.2019 31.05.2019 Asłanowicza 10,08-100 Siedlce
UP13 8:00-16:00 01.03.2019 31.05.2019 Żabokliki ul Kubusia Puchatka 78, 08-110 Siedlce
UP14 10:00-18.00 01.03.2019 31.05.2019 ul Morska 7 08-110 Siedlce
UP15 8:00-16:00 01.03.2019 31.05.2019 ul. Browarna 12, 08-110 Siedlce
8:00-16:00 18.03.2019 31.05.2019 08-110 Siedlce ul Floriańska 36,
UP16 8:00-16:00 01.03.2019 31.05.2019 ul. Kilińskiego 9 08-140 Mordy
UP17 8:00-16:00 01.03.2019 31.05.2019 ul. Sokołowska 152 E, 08-110 Siedlce
UP18 8:00-16:00 01.03.2019 31.05.2019 ul. Browarna 12, 08-110 Siedlce
UP19 8:00-16:00 01.03.2019 31.05.2019 Partyzantów 16B, 08-110 Siedlce
UP20 8:00-16:00 01.03.2019 31.05.2019 ul Brzeska 39, 110 Siedlce
UP21 8:00-16:00 01.03.2019 31.05.2019 ul. Siedlecka 43, 08-117 Wodynie
UP22 8:00-16:00 01.03.2019 31.05.2019 ul. Prusa 18, 08-110 Siedlce.
UP23 8:00-16:00 01.03.2019 31.05.2019 Partyzantów 16B, 08-110 Siedlce
UP24 7:00-15:00 01.03.2019 31.05.2019 08-110 Siedlce  ul. Prusa 18
UP25 8:00-16:00 01.03.2019 31.05.2019 ul Piłsudskiego 36, 08-110 Siedlce
UP26 8:00-16:00 01.03.2019 31.05.2019 Aleja 550 Lecia 1, Sokołów Podlaski , 08-300 Sokołów  Podlaski
UP27 8:00-16:00 01.03.2019 31.05.2019 Piaseczno, ul. Poniatowskiego 6b/31
UP28 8:00-16:00 01.03.2019 31.05.2019 Piaseczno, ul. Poniatowskiego 6b/31
UP29 8:00-16:00 01.03.2019 31.05.2019 Piaseczno, ul. Poniatowskiego 6b/31
UP30 8:00-16:00 01.03.2019 31.05.2019 Warszawa, ul. Wejnerta 21/23 lok. 8
UP31 8:00-16:00 01.03.2019 31.05.2019 Warszawa, ul. Wejnerta 21/23 lok. 8
UP32 8:00-16:00 01.03.2019 31.05.2019 Warszawa, ul. Wejnerta 21/23 lok. 8
UP33 8:00-16:00 01.03.2019 31.05.2019 Warszawa, ul. Marszałkowska 58
UP34 8:00-16:00 01.03.2019 31.05.2019 Warszawa, ul. Marszałkowska 58
UP35 8:00-16:00 01.03.2019 31.05.2019 Warszawa, ul. Broniewskiego 71
UP36 8:00-16:00 01.03.2019 31.05.2019 Warszawa, ul. Broniewskiego 71
UP37 8:00-16:00 01.03.2019 31.05.2019 Opacz Kolonia ul .Centralna 10
UP38 8:00-16:00 01.03.2019 31.05.2019 Opacz Kolonia ul .Centralna 10

22.02.2019

W związku ze zmianą godzin odbywania szkolenia zawodowego w Siedlcach, szkolenie zawodowe „Pracownik biurowy” oraz „Kreator wizerunku” w dniu 21.02.2019 odbywało się w godz. 7:00-13:45.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

12.02.2019

Szanowni Państwo poniżej zamieszczamy harmonogram szkoleń zawodowych dla gr 5

SZKOLENIE ZAWODOWE „PRACOWNIK BIUROWY”

Miejsce zajęć: Hotel Gracja ul Jarosława Dąbrowskiego 30 07-306 Brok

Trener: Katarzyna Pasoń

GRUPA 5
LP. Data Godziny

do czasu zajęć wliczone są przerwy

Liczba godzin lekcyjnych Miejsce
Szkolenie Przerwa
1.       14.02.2019 12:00-18:45 8h 45min Hotel Gracja ul Jarosława Dąbrowskiego 30

07-306 Brok

2.       15.02.2019 12:00-18:45 8h 45min Hotel Gracja ul Jarosława Dąbrowskiego 30

07-306 Brok

3.       16.02.2019 12:00-18:45 8h 45min Hotel Gracja ul Jarosława Dąbrowskiego 30

07-306 Brok

4.       17.02.2019 12:00-18:45 8h 45min Hotel Gracja ul Jarosława Dąbrowskiego 30

07-306 Brok

5.       18.02.2019 12:00-18:45 8h 45min Hotel Gracja ul Jarosława Dąbrowskiego 30

07-306 Brok

6.       19.02.2019 12:00-18:45 8h 45min Hotel Gracja ul Jarosława Dąbrowskiego 30

07-306 Brok

7.       20.02.2019 12:00-18:45 8h 45min Hotel Gracja ul Jarosława Dąbrowskiego 30

07-306 Brok

8.       21.02.2019 12:00-18:45 8h 45min Hotel Gracja ul Jarosława Dąbrowskiego 30

07-306 Brok

9.       22.02.2019 12:00-18:45 8h 45min Hotel Gracja ul Jarosława Dąbrowskiego 30

07-306 Brok

10.    23.02.2019 12:00-18:45 8h 45min Hotel Gracja ul Jarosława Dąbrowskiego 30

07-306 Brok

 

11.02.2019

Szanowni Państwo poniżej zamieszczamy harmonogram szkoleń zawodowych dla gr 3 i 4

HARMONOGRAM SZKOLENIA

SZKOLENIE ZAWODOWE „KREATOR WIZERUNKU”

Miejsce zajęć: ul.  Józefa Piłsudskiego 18, 08-110 Siedlce (IIIp)

Trener: Małgorzata Matysiak

GRUPA 3
LP. Data Godziny

do czasu zajęć wliczone są przerwy

Liczba godzin lekcyjnych Miejsce
Szkolenie Przerwa
1.       12.02.2019 9:00-15:45 8h 45min ul.  Józefa Piłsudskiego 18, 08-110 Siedlce (IIIp)
2.       13.02.2019 9:00-15:45 8h 45min ul.  Józefa Piłsudskiego 18, 08-110 Siedlce (IIIp)
3.       14.02.2019 9:00-15:45 8h 45min ul.  Józefa Piłsudskiego 18, 08-110 Siedlce (IIIp)
4.       15.02.2019 9:00-15:45 8h 45min ul.  Józefa Piłsudskiego 18, 08-110 Siedlce (IIIp)
5.       16.02.2019 9:00-15:45 8h 45min ul.  Józefa Piłsudskiego 18, 08-110 Siedlce (IIIp)
6.       17.02.2019 9:00-15:45 8h 45min ul.  Józefa Piłsudskiego 18, 08-110 Siedlce (IIIp)
7.       18.02.2019 9:00-15:45 8h 45min ul.  Józefa Piłsudskiego 18, 08-110 Siedlce (IIIp)
8.       19.02.2019 9:00-15:45 8h 45min ul.  Józefa Piłsudskiego 18, 08-110 Siedlce (IIIp)
9.       20.02.2019 9:00-15:45 8h 45min ul.  Józefa Piłsudskiego 18, 08-110 Siedlce (IIIp)
10.    21.02.2019 9:00-15:45 8h 45min ul.  Józefa Piłsudskiego 18, 08-110 Siedlce (IIIp)

 

 

HARMONOGRAM SZKOLENIA

SZKOLENIE ZAWODOWE „PRACOWNIK BIUROWY”

Miejsce zajęć: ul.  Józefa Piłsudskiego 18, 08-110 Siedlce (IIIp)

Trener: Jacek Dębiński

GRUPA 4
LP. Data Godziny

do czasu zajęć wliczone są przerwy

Liczba godzin lekcyjnych Miejsce
Szkolenie Przerwa
1.       12.02.2019 9:00-15:45 8h 45min ul.  Józefa Piłsudskiego 18, 08-110 Siedlce (IIIp)
2.       13.02.2019 9:00-15:45 8h 45min ul.  Józefa Piłsudskiego 18, 08-110 Siedlce (IIIp)
3.       14.02.2019 9:00-15:45 8h 45min ul.  Józefa Piłsudskiego 18, 08-110 Siedlce (IIIp)
4.       15.02.2019 9:00-15:45 8h 45min ul.  Józefa Piłsudskiego 18, 08-110 Siedlce (IIIp)
5.       16.02.2019 9:00-15:45 8h 45min ul.  Józefa Piłsudskiego 18, 08-110 Siedlce (IIIp)
6.       17.02.2019 9:00-15:45 8h 45min ul.  Józefa Piłsudskiego 18, 08-110 Siedlce (IIIp)
7.       18.02.2019 9:00-15:45 8h 45min ul.  Józefa Piłsudskiego 18, 08-110 Siedlce (IIIp)
8.       19.02.2019 9:00-15:45 8h 45min ul.  Józefa Piłsudskiego 18, 08-110 Siedlce (IIIp)
9.       20.02.2019 9:00-15:45 8h 45min ul.  Józefa Piłsudskiego 18, 08-110 Siedlce (IIIp)
10.    21.02.2019 9:00-15:45 8h 45min ul.  Józefa Piłsudskiego 18, 08-110 Siedlce (IIIp)

08.02.2019

Szanowni Państwo poniżej zamieszczamy harmonogram zadania 3 dla  grupy nr 5 z gminy Brok Siedleckiego

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ

Warsztaty rozwoju osobistego dla 36 UP

MODUŁ: Radzenie sobie ze stresem (24h)

 Trener: Agnieszka Kulej

Grupa 5
LP. Data Godziny

do czasu zajęć wliczone są przerwy

Liczba godzin Miejsce
Warsztaty Przerwa
1. 9.02.2019 8:00-16:45 8h 45min Hotel Gracja ul Jarosława Dąbrowskiego 30 07-306 Brok
2. 10.02.2019 8:00-16:45 8h 45min Hotel Gracja ul Jarosława Dąbrowskiego 30 07-306 Brok
3. 11.02.2019 8:00-16:45 8h 45min Hotel Gracja ul Jarosława Dąbrowskiego 30 07-306 Brok

 

 

07.02.2019

Szanowni Państwo poniżej zamieszczamy harmonogram zadania 3 dla  grupy nr 3 i 4 z powiatu Siedleckiego

HARMONOGRAM ZAJĘĆ

Warsztaty rozwoju osobistego dla 36 UP

MODUŁ: Radzenie sobie ze stresem (24h)

 Trener: Elżbieta Rasińska

Grupa 3
LP. Data Godziny

do czasu zajęć wliczone są przerwy

Liczba godzin Miejsce
Warsztaty Przerwa
1. 8.02.2019 8:00-16:45 8h 45min ul.  Józefa Piłsudskiego 18, 08-110 Siedlce (IIIp)
2. 9.02.2019 8:00-16:45 8h 45min ul.  Józefa Piłsudskiego 18, 08-110 Siedlce (IIIp)
3. 10.02.2019 8:00-16:45 8h 45min ul.  Józefa Piłsudskiego 18, 08-110 Siedlce (IIIp)

Warsztaty rozwoju osobistego dla 36 UP

MODUŁ: Radzenie sobie ze stresem (24h)

Trener: Irena Iwaniuk

Grupa 4
LP. Data Godziny

do czasu zajęć wliczone są przerwy

Liczba godzin Miejsce
Warsztaty Przerwa
1. 8.02.2019 8:00-16:45 8h 45min ul.  Józefa Piłsudskiego 18, 08-110 Siedlce (IIIp)
2. 9.02.2019 8:00-16:45 8h 45min ul.  Józefa Piłsudskiego 18, 08-110 Siedlce (IIIp)
3. 10.02.2019 8:00-16:45 8h 45min ul.  Józefa Piłsudskiego 18, 08-110 Siedlce (IIIp)

 

01.02.2019

Szanowni Państwo poniżej zamieszczamy harmonogram zadania 2 dla  grupy nr 5 z gminy Brok

 

ZINTEGROWANE PORADNICTWO RODZINNE

PORADNICTWO PSYCHOLOGICZNE

Grupa 5
Prowadzący psycholog: Paweł Prusek

Miejsce spotkania: Hotel Gracja ul Jarosława Dąbrowskiego 30 07-306 Brok

Numer spotkania Data Godzina Uczestnik
2 2.02.2019 8:00-11:00 UP1
11:00-14:00 UP2
14:00-14:30 Przerwa
14:30-17:30 UP3
17:30-20:30 UP4
3.02.2019 8:00-11:00 UP5
11:00-14:00 UP6
14:00-14:30 Przerwa
14:30-17:30 UP7
17:30-20:30 UP8
4.02.2019 8:00-11:00 UP9
11:00-14:00 UP10
14:00-14:30 Przerwa
14:30-17:30 UP11
17:30-20:30 UP12

PORADNICTWO PEDAGOGICZNE

Grupa 5
Prowadzący pedagog: Małgorzata Molis

Miejsce spotkania: Hotel Gracja ul Jarosława Dąbrowskiego 30 07-306 Brok

Numer spotkania Data Godzina Uczestnik
2 2.02.2019 8:00-11:00 UP11
11:00-14:00 UP12
14:00-14:30 Przerwa
14:30-17:30 UP7
17:30-20:30 UP8
3.02.2019 8:00-11:00 UP9
11:00-14:00 UP10
14:00-14:30 Przerwa
14:30-17:30 UP1
17:30-20:30 UP2
4.02.2019 8:00-11:00 UP3
11:00-14:00 UP4
14:00-14:30 Przerwa
14:30-17:30 UP5
17:30-20:30 UP6

 

24.01.2019

Szanowni Państwo poniżej zamieszczamy harmonogram zadania 1 dla nowej grupy nr 5 z gminy Brok

 

DIAGNOZA INDYWIDUALNYCH POTRZEB I POTENCJAŁÓW UCZESTNIKÓW WRAZ Z OPRACOWANIEM INDYWIDUALNEJ ŚCIEŻKI REINTEGRACJI

Grupa 5
Prowadzący Paweł Prusek

Miejsce spotkania: Hotel Gracja ul Jarosława Dąbrowskiego 30 07-306 Brok

Numer spotkania Data Godzina Uczestnik
1 25.01.2019 8:00-10:00 UP1
10:00-12:00 UP2
12:00-14:00 UP3
14:00-14:30 PRZERWA
14:30-16:30 UP4
16:30-18:30 UP5
18:30-20:30 UP6
1 26.01.2019 8:00-10:00 UP7
10:00-12:00 UP8
12:00-14:00 UP9
14:00-14:30 PRZERWA
14:30-16:30 UP10
16:30-18:30 UP11
18:30-20:30 UP12
2 27.01.2019 8:00-10:00 UP1
10:00-12:00 UP2
12:00-14:00 UP3
14:00-14:30 PRZERWA
14:30-16:30 UP4
16:30-18:30 UP5
18:30-20:30 UP6
2 28.01.2019 8:00-10:00 UP7
10:00-12:00 UP8
12:00-14:00 UP9
14:00-14:30 PRZERWA
14:30-16:30 UP10
16:30-18:30 UP11
18:30-20:30 UP12

21.01.2019

Szanowni Państwo poniżej zamieszczamy harmonogram zadania 2 dla  grupy nr 3 i 4 z powiatu Siedleckiego

ZINTEGROWANE PORADNICTWO RODZINNE

PORADNICTWO PSYCHOLOGICZNE

Grupa 3
prowadzący Ewa Troć-Maziarz

Miejsce spotkania ul.  Józefa Piłsudskiego 18, 08-110 Siedlce(IIIp)

Numer spotkania Data Godzina Uczestnik

1

23.01.2019 8:00-11:00 UP1
11:00-14:00 UP2
14:00-14:30 Przerwa
14:30-17:30 UP3
17:30-20:30 UP4
24.01.2019 8:00-11:00 UP5
11:00-14:00 UP6
14:00-14:30 Przerwa
14:30-17:30 UP7
17:30-20:30 UP8
25.01.2019 8:00-11:00 UP9
11:00-14:00 UP10
14:00-14:30 Przerwa
14:30-17:30 UP11
17:30-20:30 UP12

 

PORADNICTWO PEDAGOGICZNE

Grupa 3
Prowadzący pedagog: Janina Troć

Miejsce spotkania ul.  Józefa Piłsudskiego 18, 08-110 Siedlce (IIIp)

Numer spotkania Data Godzina Uczestnik

2

26.01.2019 8:00-11:00 UP1
11:00-14:00 UP2
14:00-14:30 Przerwa
14:30-17:30 UP3
17:30-20:30 UP4
27.01.2019 8:00-11:00 UP5
11:00-14:00 UP6
14:00-14:30 Przerwa
14:30-17:30 UP7
17:30-20:30 UP8
28.01.2019 8:00-11:00 UP9
11:00-14:00 UP10
14:00-14:30 Przerwa
14:30-17:30 UP11
17:30-20:30 UP12

 

PORADNICTWO PEDAGOGICZNE

Grupa 4
Prowadzący pedagog: Janina Troć

Miejsce spotkania ul.  Józefa Piłsudskiego 18, 08-110 Siedlce (IIIp)

Numer spotkania Data Godzina Uczestnik

1

23.01.2019 8:00-11:00 UP1
11:00-14:00 UP2
14:00-14:30 Przerwa
14:30-17:30 UP3
17:30-20:30 UP4
24.01.2019 8:00-11:00 UP5
11:00-14:00 UP6
14:00-14:30 Przerwa
14:30-17:30 UP7
17:30-20:30 UP8
25.01.2019 8:00-11:00 UP9
11:00-14:00 UP10
14:00-14:30 Przerwa
14:30-17:30 UP11
17:30-20:30 UP12

PORADNICTWO PSYCHOLOGICZNE

Grupa 4
prowadzący Ewa Troć-Maziarz

Miejsce spotkania ul.  Józefa Piłsudskiego 18, 08-110 Siedlce(IIIp)

Numer spotkania Data Godzina Uczestnik

2

26.01.2019 8:00-11:00 UP1
11:00-14:00 UP2
14:00-14:30 Przerwa
14:30-17:30 UP3
17:30-20:30 UP4
27.01.2019 8:00-11:00 UP5
11:00-14:00 UP6
14:00-14:30 Przerwa
14:30-17:30 UP7
17:30-20:30 UP8
28.01.2019 8:00-11:00 UP9
11:00-14:00 UP10
14:00-14:30 Przerwa
14:30-17:30 UP11
17:30-20:30 UP12

 

11.01.2019

Szanowni Państwo poniżej zamieszczamy harmonogram zadania 1 dla nowej grupy nr 4 z powiatu Siedleckiego

 

Grupa 4
prowadzący Ewa Troć-Maziarz

Miejsce spotkania ul.  Józefa Piłsudskiego 18, 08-110 Siedlce

Numer spotkania Data Godzina Uczestnik
1 14.01.2019 8:00-10:00 UP 1
10:00-12:00 UP 2
12:00-14:00 UP 3
14:00-14:30 przerwa
14:30-16:30 UP 4
16:30-18:30 UP 5
18:30-20:30 UP 6
1 15.01.2019 8:00-10:00 UP 7
10:00-12:00 UP 8
12:00-14:00 UP 9
14:00-14:30 przerwa
14:30-16:30 UP 10
16:30-18:30 UP 11
18:30-20:30 UP 12
2 16.01.2019 8:00-10:00 UP 1
10:00-12:00 UP 2
12:00-14:00 UP 3
14:00-14:30 przerwa
14:30-16:30 UP 4
16:30-18:30 UP 5
18:30-20:30 UP 6
2 17.01.2019 8:00-10:00 UP 7
10:00-12:00 UP 8
12:00-14:00 UP 9
14:00-14:30 przerwa
14:30-16:30 UP 10
16:30-18:30 UP 11
18:30-20:30 UP 12

 

 

28.12.2018

Szanowni Państwo poniżej zamieszczamy harmonogram zadania 1 dla nowej grupy nr 3 z powiatu Siedleckiego

DIAGNOZA INDYWIDUALNYCH POTRZEB I POTENCJAŁÓW UCZESTNIKÓW WRAZ Z OPRACOWANIEM INDYWIDUALNEJ ŚCIEŻKI REINTEGRACJI

Grupa 3
prowadzący Ewa Troć-Maziarz

Miejsce spotkania ul.  Józefa Piłsudskiego 18, 08-110 Siedlce

Numer spotkania Data Godzina Uczestnik
1 2.01.2019 8:00-10:00 UP 1
10:00-12:00 UP 2
12:00-14:00 UP 3
14:00-16:00 UP 4
16:00-18:00 UP5
18:00-20:00 UP6
1 3.01.2019 8:00-10:00 UP 7
10:00-12:00 UP 8
12:00-14:00 UP 9
14:00-16:00 UP 10
16:00-18:00 UP 11
18:00-20:00 UP 12
2 4.01.2019 8:00-10:00 UP 1
10:00-12:00 UP 2
12:00-14:00 UP 3
14:00-16:00 UP 4
16:00-18:00 UP5
18:00-20:00 UP6
2 5.01.2019 8:00-10:00 UP 7
10:00-12:00 UP 8
12:00-14:00 UP 9
14:00-16:00 UP 10
16:00-18:00 UP 11
18:00-20:00 UP 12

21.12.2018

 

Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru
przyniesie spokój i radość.
Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia
żyje własnym pięknem.
A Nowy Rok obdaruje pomyślnością i szczęściem.Najpiękniejszych

Świąt Bożego Narodzenia,

życzy Zespół Projektu

 

19.12.2018

Szanowni Państwo!

Rekrutacja wciąż trwa, zapraszamy do składania formularzy rekrutacyjnych!

Może warto wejść w Nowy Rok zmieniając coś w swoim życiu na lepsze?

Zapraszamy!

 

17.12.2018

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem zadania 4-szkolenia zawodowe dla gr 1 i 2 w gminie Jedlińsk

 

Szkolenie zawodowe

„Florysta”

Trener: Marta Kogut

 

Grupa 1
LP. Data Godziny

do czasu zajęć wliczone są przerwy

Liczba godzin Miejsce Liczba UP
Szkolenie Przerwa
1. 18.12.2018 8:00-14:45 8h 45min
Jedlanka 10
26-660 Jedlińsk
12
2. 19.12.2018 8:00-14:45 8h 45min
Jedlanka 10
26-660 Jedlińsk
12
3. 20.12.2018 8:00-14:45 8h 45min
Jedlanka 10
26-660 Jedlińsk
12
4. 21.12.2018 8:00-14:45 8h 45min
Jedlanka 10
26-660 Jedlińsk
12
5. 7.01.2019 8:00-14:45 8h 45min
Jedlanka 10
26-660 Jedlińsk
12
6. 8.01.2019 8:00-14:45 8h 45min
Jedlanka 10
26-660 Jedlińsk
12
7. 9.01.2019 8:00-14:45 8h 45min
Jedlanka 10
26-660 Jedlińsk
12
8. 10.01.2019 8:00-14:45 8h 45min
Jedlanka 10
26-660 Jedlińsk
12
9. 11.01.2019 8:00-14:45 8h 45min
Jedlanka 10
26-660 Jedlińsk
12
10. 12.01.2019 8:00-14:45 8h 45min
Jedlanka 10
26-660 Jedlińsk
12

 

Szkolenie zawodowe

„Animator czasu wolnego”

Trener: Dawid Reja

 

Grupa 2
LP. Data Godziny

do czasu zajęć wliczone są przerwy

Liczba godzin Miejsce Liczba UP
Szkolenie Przerwa
1. 18.12.2018 8:00-14:45 8h 45min
Jedlanka 10
26-660 Jedlińsk
12
2. 19.12.2018 8:00-14:45 8h 45min
Jedlanka 10
26-660 Jedlińsk
12
3. 20.12.2018 8:00-14:45 8h 45min
Jedlanka 10
26-660 Jedlińsk
12
4. 21.12.2018 8:00-14:45 8h 45min
Jedlanka 10
26-660 Jedlińsk
12
5. 7.01.2019 8:00-14:45 8h 45min
Jedlanka 10
26-660 Jedlińsk
12
6. 8.01.2019 8:00-14:45 8h 45min
Jedlanka 10
26-660 Jedlińsk
12
7. 9.01.2019 8:00-14:45 8h 45min
Jedlanka 10
26-660 Jedlińsk
12
8. 10.01.2019 8:00-14:45 8h 45min
Jedlanka 10
26-660 Jedlińsk
12
9. 11.01.2019 8:00-14:45 8h 45min
Jedlanka 10
26-660 Jedlińsk
12
10. 12.01.2019 8:00-14:45 8h 45min
Jedlanka 10
26-660 Jedlińsk
12

 

 

3.12.2018

Szanowni Państwo,

W związku z przedłużoną rekrutacją do końca grudnia zachęcamy do zgłaszania się do udziału w projekcie!

 

28.11.2018

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem zadania 3 dla gr 1 i 2 w gminie Jedlińsk.

Coaching grupowy

TRENER:Elżbieta Rasińska

Grupa 1
LP. Data Godziny

do czasu zajęć wliczone są przerwy

Liczba godzin Miejsce
Coaching Przerwa
1. 3.12.2018 8:00-16:45 8h 45min
Jedlanka 10
26-660 Jedlińsk
2. 4.12.2018 8:00-16:45 8h 45min
Jedlanka 10
26-660 Jedlińsk
3. 5.12.2018 8:00-16:45 8h 45min
Jedlanka 10
26-660 Jedlińsk

 

Grupa 2
LP. Data Godziny

do czasu zajęć wliczone są przerwy

Liczba godzin Miejsce
Coaching Przerwa
1. 6.12.2018 8:00-16:45 8h 45min
Jedlanka 10
26-660 Jedlińsk
2. 7.12.2018 8:00-16:45 8h 45min
Jedlanka 10
26-660 Jedlińsk
3. 10.12.2018 8:00-16:45 8h 45min
Jedlanka 10
26-660 Jedlińsk

 

19.11.2018

Witamy w projekcie kolejnych Uczestników, czekamy na następnych!

Zapraszamy na ciepłą herbatę w te mroźne dni!

 

16.11.2018

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem zadania 2

Zintegrowane poradnictwo rodzinne

 

PORADNICTWO PSYCHOLOGICZNE

 

Grupa 1
Prowadzący psycholog: Ewa Troć-Maziarz

Miejsce spotkania Jedlanka 10; 26-660 Jedlińsk

Numer spotkania Data Godzina Uczestnik
1 17.11.2018 8:00-11:00 UP1
11:00-14:00 UP2
1 18.11.2018 8:00-11:00 UP3
11:00-14:00 UP4
1 19.11.2018 8:00-11:00 UP5
11:00-14:00 UP6
1 20.11.2018 8:00-11:00 UP7
11:00-14:00 UP8
1 21.11.2018 8:00-11:00 UP9
11:00-14:00 UP10
1 22.11.2018 8:00-11:00 UP11
11:00-14:00 UP12

 

PORADNICTWO PEDAGOGICZNE

 

Grupa 1
Prowadzący pedagog: Janina Troć

Miejsce spotkania Jedlanka 10; 26-660 Jedlińsk

Numer spotkania Data Godzina Uczestnik
2 23.11.2018 8:00-11:00 UP1
11:00-14:00 UP2
2 24.11.2018 8:00-11:00 UP3
11:00-14:00 UP4
2 25.11.2018 8:00-11:00 UP5
11:00-14:00 UP6
2 26.11.2018 8:00-11:00 UP7
11:00-14:00 UP8
2 27.11.2018 8:00-11:00 UP9
11:00-14:00 UP10
2 28.11.2018 8:00-11:00 UP11
11:00-14:00 UP12

 

PORADNICTWO PEDAGOGICZNE

Grupa 2
Prowadzący pedagog: Janina Troć

Miejsce spotkania Jedlanka 10; 26-660 Jedlińsk

Numer spotkania Data Godzina Uczestnik
1 17.11.2018 8:00-11:00 UP1
11:00-14:00 UP2
1 18.11.2018 8:00-11:00 UP3
11:00-14:00 UP4
1 19.11.2018 8:00-11:00 UP5
11:00-14:00 UP6
1 20.11.2018 8:00-11:00 UP7
11:00-14:00 UP8
1 21.11.2018 8:00-11:00 UP9
11:00-14:00 UP10
1 22.11.2018 8:00-11:00 UP11
11:00-14:00 UP12

 

 

PORADNICTWO PSYCHOLOGICZNE

Grupa 2
Prowadzący psycholog: Ewa Troć-Maziarz

Miejsce spotkania Jedlanka 10; 26-660 Jedlińsk

Numer spotkania Data Godzina Uczestnik
2 23.11.2018 8:00-11:00 UP1
11:00-14:00 UP2
2 24.11.2018 8:00-11:00 UP3
11:00-14:00 UP4
2 25.11.2018 8:00-11:00 UP5
11:00-14:00 UP6
2 26.11.2018 8:00-11:00 UP7
11:00-14:00 UP8
2 27.11.2018 8:00-11:00 UP9
11:00-14:00 UP10
2 28.11.2018 8:00-11:00 UP11
11:00-14:00 UP12

 

 

9.11.2018

Szanowni Państwo,

W zawiązku z trwającą rekrutacją zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w projekcie.

Dokumenty rekrutacyjne są dostępne w zakładce DOKUMENTY REKRUTACYJNE.

Zapraszamy!

 

26.10.2018

Szanowni Państwo,

Przedstawiamy harmonogram 1 formy wsparcia dla grupy 2.

DIAGNOZA INDYWIDUALNYCH POTRZEB I POTENCJAŁÓW UCZESTNIKÓW WRAZ Z OPRACOWANIEM INDYWIDUALNEJ ŚCIEŻKI REINTEGRACJI 

Grupa 2
prowadzący Ewa Troć-Maziarz

Miejsce spotkania Jedlanka 10; 26-660 Jedlińsk

Numer spotkania Data Godzina Uczestnik
1 5.11.2018 8:00-10:00 UP 1
10:00-12:00 UP 2
12:00-14:00 UP 3
14:00-16:00 UP 4
1 6.11.2018 8:00-10:00 UP 5
10:00-12:00 UP 6
12:00-14:00 UP 7
14:00-16:00 UP 8
1 7.11.2018 8:00-10:00 UP 9
10:00-12:00 UP 10
12:00-14:00 UP 11
14:00-16:00 UP 12
2 8.11.2018 8:00-10:00 UP 1
10:00-12:00 UP 2
12:00-14:00 UP 3
14:00-16:00 UP 4
2 9.11.2018 8:00-10:00 UP 5
10:00-12:00 UP 6
12:00-14:00 UP 7
14:00-16:00 UP 8
2 13.11.2018 8:00-10:00 UP 9
10:00-12:00 UP 10
12:00-14:00 UP 11
14:00-16:00 UP 12

 

18.10.2018

Szanowni Państwo,

Przedstawiamy harmonogram 1 formy wsparcia dla grupy 1.

DIAGNOZA INDYWIDUALNYCH POTRZEB I POTENCJAŁÓW UCZESTNIKÓW WRAZ Z OPRACOWANIEM INDYWIDUALNEJ ŚCIEŻKI REINTEGRACJI

Grupa 1
prowadzący Ewa Troć-Maziarz

Miejsce spotkania Jedlanka 10; 26-660 Jedlińsk

Numer spotkania Data Godzina Uczestnik
1 22.10.2018 8:00-10:00 UP 1
10:00-12:00 UP 2
12:00-14:00 UP 3
14:00-16:00 UP 4
1 23.10.2018 8:00-10:00 UP 8
10:00-12:00 UP 6
12:00-14:00 UP 7
14:00-16:00 UP 5
1 24.10.2018 8:00-10:00 UP 9
10:00-12:00 UP 10
12:00-14:00 UP 11
14:00-16:00 UP 12
2 25.10.2018 8:00-10:00 UP 1
10:00-12:00 UP 2
12:00-14:00 UP 3
14:00-16:00 UP 4
2 26.10.2018 8:00-10:00 UP 8
10:00-12:00 UP 6
12:00-14:00 UP 7
14:00-16:00 UP 5
2 29.10.2018 8:00-10:00 UP 9
10:00-12:00 UP 10
12:00-14:00 UP 11
14:00-16:00 UP 12

12.10.2018

Szanowni Państwo,

Zrekrutowaliśmy dwie pierwsze grupy w gminie Jedlińsk.

Czekamy na  kolejne zgłoszenia.

 

4.10.2018

Szanowni Państwo,

Rekrutacja do projektu nadal trwa. Zapraszamy do uzupełniania dokumentów rekrutacyjnych i zgłaszania się do udziału w projekcie.

 

03.09.2018

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w projekcie „Włącz kurs na zmiany!” , dokumenty dostępne są w zakładce  „DOKUMENTY REKRUTACYJNE”.