2. Aktualności

przez | 28 lipca 2016

09.03.2017r.

Szanowni Państwo!

Informujemy, że obecnie realizowane jest Pośrednictwo Pracy oraz odbywają się staże zawodowe dla Uczestników Projektu grup 2-6. Przypominamy, że w razie wszelkich pytań Zespół Projektu jest do Państwa dyspozycji.

16.02.2017r.

Szanowni Państwo!

Przypominamy o obowiązku przekazywania Zespołowi Projektu list obecności na stażu. W razie wątpliwości i wszelkich pytań zapraszamy do kontaktu z Zespołem Projektu.

30.01.2017r.

Szanowni Państwo!

Miło nam poinformować, że część Uczestników Projektu z grupy pierwszej zakończyli staże. Uczestnicy Projektów z pozostałych grup rozpoczęli staże z początkiem miesiąca. Przypominamy o obowiązku prawidłowego wypełniania listy obecności. W razie wątpliwości i wszelkich pytań zapraszamy do kontaktu z Zespołem Projektu.

30.12.2016r.

Szanowni Państwo!

Z przyjemnością informujemy, że wszystkie grupy zakończyły wsparcia z Poradnictwa Psychologicznego oraz Doradztwa Zawodowego. Wszystkie grupy odbyły lub kończą w dniu dzisiejszym zajęcia ze szkolenia zawodowego. Jednocześnie Przypominamy Uczestnikom Projektu o dzisiejszym egzaminie z VCC.

29.11.2016r.

Szanowni Państwo!

Informujemy, że wszystkie grupy rozpoczęły zajęcia z Poradnictwa Psychologicznego oraz Doradztwa Zawodowego. Pragniemy również poinformować, że wszyscy Uczestnicy Projektu z grupy pierwszej odbywają staże. W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt z Zespołem Projektu.

21.10.2016r.

Szanowni Państwo!

Informujemy, że kolejne grupy ruszyły z pierwszymi formami wsparcia jakimi są Poradnictwo Psychologiczne oraz Doradztwo Zawodowe w miejscowości Bielsko-Biała. Miło nam również poinformować, że grupa pierwsza odbyła szkolenie zawodowe oraz część Uczestników Projektu rozpoczęła staże.

20.09.2016r.

Szanowni Państwo!

Miło nam poinformować, że ruszyły pierwsze formy wsparcia jakimi są Poradnictwo Psychologiczne oraz Doradztwo Zawodowe dla pierwszej grupy w Cieszynie.

Jednocześnie przypominamy, że rekrutacja do projektu wciąż trwa. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do składania dokumentów rekrutacyjnych. Wymagane dokumenty można pobrać w zakładce dokumenty rekrutacyjne.

26.08.2016r.

Szanowni Państwo!

REKRUTACJA TRWA!!! Serdecznie zachęcamy do składania dokumentów rekrutacyjnych do projektu „Wszyscy razem – mamy nowe możliwości” w ramach, którego mają Państwo szansę podnieść własne kompetencje oraz uzyskać dodatkowe kwalifikacje zawodowe. Przypominamy, że liczba miejsc jest ograniczona.

28.07.2016r.

Szanowni Państwo!
Informujemy, że rekrutacja do projektu „Wszyscy razem – mamy nowe możliwości” wciąż trwa. Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie osoby zagrożone zwolnieniem, przewidziane do zwolnienia lub zwolnione z przyczyn dotyczących zakładu pracy, pracujące lub uczące się, w szczególności pracowników i byłych pracowników spółek węglowych i przedsiębiorstw z nimi powiązanych, zamieszkałych na terenie województwa śląskiego. Dokumenty potrzebne do złożenia znajdziecie Państwo w zakładce dokumenty rekrutacyjne. ZAPRASZAMY.

Plakat promocyjny