AKTUALNOŚCI

przez | 26 stycznia 2018

20.04.2018

Rekrutacja do projektu nadal trwa. W ramach wsparcia oferujemy: diagnozę potrzeb i potencjałów, ciekawe szkolenia zawodowe, stypendia i atrakcyjne staże. Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu. Dokumenty rekrutacyjne znajdą Państwo w zakładce na podstronie projektu.

 

26.03.2018

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy zespół projektu pragnie złożyć Państwu najlepsze życzenia, wielu radości i satysfakcji w życiu zawodowym i prywatnym a także odwagi i konsekwencji w podejmowaniu nowych zadań.

26.02.2018

Przypominamy, że rekrutacja do projektu ciągle trwa. Na naszej podstronie znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje i dokumenty do wypełnienia. Na wszystkie pytania dotyczące Projektu chętnie odpowiemy pod numerem telefonu: 699-670-277. Zapraszamy!

26.01.2018

Informujemy, że uruchomiliśmy nabór do projektu „NIEwykluczeni”. Poszukujemy 60 osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, zamieszkałych w rozumieniu Kodeksu cywilnego na terenie województwa małopolskiego. Oferujemy dopasowany do potrzeb i predyspozycji program wsparcia, który umożliwi Uczestnikom/Uczestniczkom nabycie nowych kompetencji i zwiększy ich szanse na zatrudnienie na rynku pracy. Zapraszamy!